152. Nestyda
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 30 cm, rámování: 49,5 x 46
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč