Rozhledna na kopci
signováno tužkou vlevo dole
Technika: suchá jehla
Šířka: 10 cm, výška: 8,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč