152. Staroměstské náměstí v Praze
signováno v tisku vpravo dole, paspartováno
Technika: ofset
Šířka: 25,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: list na paspartě, 49 x 34
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:50 SELČ
Zbývá: 10d 13h 58m 59s
Vyvolávací cena: 300 Kč