152. Tažní koně
Autor: Josef Šabacký
(1913 Třebíč - 1994 ?)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1941
Šířka: 40 cm, výška: 35 cm, rámování: 44 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč