153. Setkání
signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: akryl
Šířka: 25,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 44,5 x 50
Konec dražby: 14.05.2024 20:50 SELČ
Zbývá: 7d 12h 39m 39s
Vyvolávací cena: 600 Kč