Stromy v lese
věnováno panu poručíkovi vpravo dole
signováno a datováno vpravo dole
Technika: perokresba, datace: 1926
Šířka: 17,5 cm, výška: 22 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč