154. Domorázek? Údolí Labe
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský připis
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1898
Šířka: 39 cm, výška: 20 cm, rámování: 32 x 50 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 01.03.2021 22:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč