Na cestě do lesa

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 49 cm, rámování: 61 x 72 cm

Konec dražby: 02.03.2020 21:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč