154. Prodal jsem
zaskleno, rámováno
Technika: sítotisk
Šířka: 17,5 cm, výška: 10,5 cm, rámování: 21 x 27 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2022 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč