154. Ulice
signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 59 cm, rámování: 72 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.04.2020 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč