154. V přírodě
signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: akryl
Šířka: 25 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 44,5 x 50
Konec dražby: 14.05.2024 20:51 SELČ
Zbývá: 6d 18h 36m 38s
Vyvolávací cena: 600 Kč