Zimní krajina
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1967
Šířka: 47 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 48,5 x 57
Konec dražby: 23.11.2023 21:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč