Abstrakní malba
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 56 x 67,5
Konec dražby: 23.11.2023 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč