155. Domky
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 12 cm, výška: 9 cm, rámování: 13,5 x 17 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč