Faraon
signováno vlevo dole
Technika: kombinovaná technika, materiál: barva/papyrus
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč