155. Lesní tůň
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 63 cm, výška: 44 cm, rámování: pošk. 53 x 73 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč