156. Pohled na hrad
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 16 cm, výška: 8 cm, rámování: 18 x 25 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2022 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč