156. Ženský akt s modrou drapérii
Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 47 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 44 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.07.2022 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč