158. Italské pobřeží
signováno a datováno vlevo dole, autor prof. Bartoš
Technika: olej na plátně, datace: 1929
Šířka: 69,5 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 66 x 92,3 cm
Konec dražby: 25.09.2018 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč