Most nad řekou
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 44 cm, rámování: 53 x 63
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč