157. Pohled na město
Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 46 cm, rámování: 55 x 68 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 10.08.2021 21:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč