157. Vesnice
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 22 cm, rámování: 52 x 75 cm
Konec dražby: 07.02.2024 20:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč