158. telegrafní vedení
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 53 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 52,5 x 67,5 cm
Konec dražby: 15.06.2021 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč