158. Vysoká věž
Signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: pošk. 43 x 51 cm
Konec dražby: 28.05.2023 16:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč