159. Náměstí v Havlíčkově Brodu
vlevo dole číslováno 33/100, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 20 cm, výška: 12 cm, rámování: 38 x 43 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.02.2023 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč