16. Miniatura - Dívka s růží

Signováno vlevo uprostřed, rámováno, zaskleno, malba na kosti
Technika: kombinovaná technika, materiál: malba na kosti
Šířka: 7 cm, výška: 9 cm, rámování: pošk. 11 x 9 cm

Konec dražby: 09.08.2021 20:20 SELČ

Zbývá: 4d 9h 55m 41s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč