16. Portrét ženy

Portrét ženy pocházející z 19.století, poškozeno, rámováno v dobovém rámu
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 71,5 cm, výška: 58 cm, rámování: 71,5 x 84,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.12.2017 18:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 900 Kč