16. Portrét ženy
Portrét ženy pocházející z 19.století, poškozeno, rámováno v dobovém rámu
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 71,5 cm, výška: 58 cm, rámování: 71,5 x 84,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.12.2017 18:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 900 Kč