Soumrak
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1933
Šířka: 26,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 46,5 x 38
Konec dražby: 19.12.2023 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč