160. Duha na dlani
Nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 97 cm, výška: 94 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč