161. Karikatura muže

fragment signatury vlevo dole
Šířka: 39,5 cm, výška: 54 cm, rámování: volný list
Stav: silně poškozená malba

Konec dražby: 14.05.2024 20:53 SELČ

Zbývá: 7d 13h 53m 1s

Vyvolávací cena: 500 Kč