161. Karikatura muže
fragment signatury vlevo dole
Šířka: 39,5 cm, výška: 54 cm, rámování: volný list
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 14.05.2024 20:53 SELČ
Zbývá: 7d 13h 53m 1s
Vyvolávací cena: 500 Kč