161. Klášterní kaple v Kadani
Datováno a signováno vpravo dole. Zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2009
Šířka: 14 cm, výška: 11 cm, rámování: 25 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2022 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč