Stahování dřeva
signováno vpravo dole, rámováno, poškozený blondelový rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 80 x 100
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč