Hrad u jezera
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 27 cm, rámování: 41,5 x 55,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč