Květinové ornamenty
list potrhaný, kresba v dobrém stavu
Technika: akvarel
Šířka: 42,5 cm, výška: 56,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč