162. Pohled na Riddarholmen ve Stockholmu
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 41 x 50 cm
Konec dražby: 16.02.2023 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč