163. Borovice
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Šířka: 14,5 cm, výška: 10,5 cm, rámování: 27 x 30 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 15.03.2023 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč