Kočovný tábor
Signováno vpravo dole, nově rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 50,5 x 70,5 cm
Konec dražby: 23.11.2023 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč