163. Konvolut 6 obrázků z různých galerií v Evropě
Vpravo dole názvy galerií, vlevo dole jména autorů. Výška od 15 do 21 cm, šířka jednotná 27,5. Pod každou reprodukcí je text o autorovi a díle
Rámování: volné listy různých rozměrů
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč