164. Janinka Lavanteová
Signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 52 cm, výška: 65 cm
Konec dražby: 12.07.2022 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč