164. Kubistická kompozice

rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 x 64
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.05.2024 20:54 SELČ

Zbývá: 6d 7h 16m 1s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč