164. Květina ve váze
monogramováno vpravo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 49,5 cm, výška: 64,5 cm, rámování: volná
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:54 SELČ
Zbývá: 3d 4h 2m 40s
Vyvolávací cena: 800 Kč