Obora Hvězda

Signováno a datováno vlevo dole, na reversu místopisné určení: Obora Hvězda - Praha. Rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1948
Šířka: 65,5 cm, výška: 91,5 cm, rámování: 105,5 x 79,5 cm

Konec dražby: 08.04.2024 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč