164. Place du Tertre, Paříž
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1958
Šířka: 40,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 37 x 48 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 22:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč