164. První sníh
Rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 52,5 cm, výška: 45 cm, rámování: 58 x 66 cm
Konec dražby: 06.12.2021 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč