165. 6ks Historických osobností
Nesignováno
Rámování: výška 13 až 20 cm, šířka 7 cm
Konec dražby: 03.05.2021 21:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč