Jarní kvítí

Signováno a datováno vpravo dole
Technika: tempera, datace: 1950
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: volný ilst
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 21:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč