165. Zátiší
Paspartováno, signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba, datace: 2004
Šířka: 21 cm, výška: 30,5 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.02.2022 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč