165. Zátiší s melounem
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 89,5
Konec dražby: 14.05.2024 20:54 SELČ
Zbývá: 2d 21h 36m 26s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč