166. Podzimní stromy
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 72,5 cm, výška: 60 cm, rámování: 62,5 x 75,5
Konec dražby: 13.05.2024 20:55 SELČ
Zbývá: 5d 20h 47m 7s
Vyvolávací cena: 2 200 Kč