167. Most přes řeku
Rámováno, na reversu signatura a datace
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 37 x 46 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč